Gāzes grili

Gāzes grili kļūst arvien populārāki, jo tie ir ērti lietojami un piedāvā vienkāršas siltuma regulēšanas iespējas. Tā kā gāzes grili ātri uzkarst, tie ir piemēroti gan ātrai grilēšanai darbadienas vakarā, gan nesteidzīgai grilēšanai brīvdienās.

Avalon āra virtuve

Šie divi lielākie „Avalon” modeļi ir nepārspējami. Tas attiecas gan uz aprīkojumu, gan izmēriem. BRĪDINĀJUMS: kaimiņi var sākt jūs apskaust!

Vairāk par preci

Avalon

Avalon, dārgi gāzes grili, kas ieguvuši atpazīstamību tirgū. Augstas klases gāzes grili, kas ir kā pilnvērtīgas āra virtuves ar daudzām ēdiena pagatavošanas iespējām.

Vairāk par preci

Miton & Falcon

„Miton” un „Falcon” ir grila modeļi ambiciozam grilēšanas cienītājam. Amerikāniskais dizains un labās grila īpašības nozīmē, ka „Miton” un „Falcon” vienmēr ir laba izvēle.

Vairāk par preci

Triton

Triton, grili ar augstas klases aprīkojumu par labu cenu. Čuguna grila restes, emaljēta bļoda, dubulta izolācija optimālam grilēšanas karstumam un garantēti vairāki gadi grilēšanas prieka.

 

Vairāk par preci

Grillchef

Grillchef, uzslavas cienīgi pamatmodeļi. Ideāli iesācējiem vai varbūt kā papildu gāzes grils vasarnīcai. Lielisks grils par šādu cenu.

Vairāk par preci

Kompaktie gāzes grili

Landmann kompaktie gāzes grili ir piemēroti izbraucieniem, lietošanai laivās, balkonos un šaurās telpās.

Vairāk par preci

Gāzes kūpinātavas

Populāra ir kļuvusi ēdiena gatavošana zemākā temperatūrā un dūmu garšas iegūšana. Arvien vairāk cilvēku atklāj šīs labās garšas un iegūto maigo produktu.

Vairāk par preci

Citi un novecojušie

Dažādi modeļi, kas tehnoloģiju attīstības rezultātā tiks aizvietoti ar jauniem.

Vairāk par preci

12 padomi par grilēšanu

Kad tiek rīkots grilēšanas pasākums, gribas, lai viss ritētu pēc iespējas raitāk. Lai panāktu vislabākos rezultātus, ir dažas lietas, par kurām ir vērts laikus padomāt. Lasīt vairāk

news-image

Atbalsts

Ja jums rodas kādi jautājumi par mūsu precēm, uz kuriem izplatītājs nevar atbildēt, izplatītājam ir jāsazinās ar Landmann.

Lasīt vairāk