Ogļu grils vai gāzes grils


Gāzes grils? Kāds no tā labums?

Gāzes griliem ir daudz priekšrocību. To izmantošana ir lēta. Tas mazāk dūmo un tvano. Gāzes grils ir ātri gatavs cepšanai un tikpat viegli izslēdzams, kad cepšana ir pabeigta.

Daudziem mūsu gāzes griliem ir čuguna degļi un restes, kas uztur vienmērīgu siltumu un, ja tiek pareizi kopti, tie kalpo mūžīgi.

Daudziem modeļiem ir degļu vāciņi, kas vienmērīgi izdala siltumu pa visu grilu, un pilienu paplāte, kas nodrošina tīrību.

Vairums mūsu gāzes grilu ir aprīkoti gan ar grilēšanas restēm, gan cepšanas plāti, tādējādi nodrošinot neskaitāmas gatavošanas iespējas. No rīta uz cepšanas plātes var uzcept šķiņķi ar olām, bet vakarā uz grila var izcept garšīgu gaļas gabalu.

Piedāvājam gāzes grilus tiem, kam maz vietas vai kas daudz pārvietojas, piemēram, modelis Pantera. Mums ir arī gāzes grili, kas liks kaimiņiem apskaust jūs, piemēram, sērija Avalon.

Ogļu grilus gan jau ir redzējuši visi

Ogļu griliem piemīt kas īpašs. Gatavošanās process, aizdedzināšana, perfektās ogļu kvēlošanas pakāpes gaidīšana.

Landmann preču klāstā ir visu veidu ogļu grili — gan klasiskie lodveida, gan vienkārši apaļie ogļu grili.

Īpaši interesanta ir grilu sērija Black Pearl. Šīs sērijas modeļi ir aprīkoti ar „OptiHeat” sistēmu. Tas ir risinājums, kā vienkārši paaugstināt un pazemināt grilēšanas restes. Tādā veidā var regulēt karstumu un vieglāk sasniegt izcilu cepšanas rezultātu.

Vai meklējat grilu vienai sezonai vai tādu, kas izmantojams jaukiem vakariem daudzu gadu garumā? Landmann var piedāvāt jums visu nepieciešamo.